SINAV DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


VE Eğitim Danışmanlık olarak 12 yılı aşkın süredir binlerce yabancı öğrenciye profesyonel sınav danışmanlığı hizmeti verdik. Öğrencilerimizi SAT, AP, ACT ve YÖS sınavlarına hazırlık sürecinde en doğru şekilde yönlendirmeye devam ediyoruz. SAT, AP ve ACT sınavları için Amerika’dan hazırlık kitapları getiriyoruz. Öğrencilerimizle sınav süreçleriyle alakalı en ince ve hassas bilgileri paylaşıyoruz.  Öğrenciye özel ders programı hazırlıyoruz.  Oluşturduğumuz Whatsapp grubu ile her an öğrencimiz ile iletişim halinde kalıyoruz. Grup üzerinden düzenli olarak çevrimiçi kaynaklar önermeye ve ders anlatım videoları göndermeye devam ediyoruz.  Danışmanlar öğrencinin ödevini günlük kontrol ederek yeni ödevler vermektedir. Bu sistem ile öğrencinin altyapısı güçlendirilmekte ve ders çalışma alışkanlığı ortaya çıkarılmaktadır.  


Öğrencilerimizin karar verdiği bölüme göre üniversite yönlendirmesi yapıyoruz. Bu yönlendirmeyi yaparken ilgili üniversitenin detaylı incelenmesine özen gösteriyoruz. Gerek devlet gerekse özel üniversitelerin başvuru sürecinde etkin rol oynuyoruz. Devlet üniversitesi başvuru aşamasında sınav bilgilendirmesi,  sınav içeriğine göre stratejinin belirlenmesi, sına giriş belgesi ve sınav merkezi bilgilendirmesi, sınav sonuç belgesini doğrulama ve işlemleri yönlendirme noktalarında öğrencimize gerekli desteği veriyoruz. Ekibimiz YÖS sınav ve tercih danışmanlığı konusunda Türkiye’nin en öncü eğitim uzmanlarından oluşmaktadır. YÖS sınavında başarılı olmanın altın anahtarı doğru tercih yapmaktır. Biz öğrencilerimize tercih noktasında en iyi hizmeti sunarak istediği bölüme yerleşmesini sağlıyoruz.


Özel üniversite başvuru sürecinde ise öğrencilerimize birden fazla vakıf üniversitesinden kabul mektubu alıyoruz. Öğrencimize geniş bir seçenek tablosu sunarak, rahat bir şekilde karar vermesine yardımcı oluyoruz. Öğrencilerimize istedikleri vakıf üniversitelerinden yüksek burs alıyoruz. Kayıt işlemlerinde, evrak yönlendirmesi ve tanımlanmasında aktif rol oynayarak öğrenci ve ailenin yükünü hafifletiyoruz. Bölüme ve üniversiteye karar verildikten sonra hazırlık atlama işlemleri için sınav yönlendirmesi yapıyoruz.  Öğrenciyi TOEFL IBT, PTE , YDS sınavlarına hazırlıyoruz.  Bizim danışmanlık hizmetimiz üniversiteye kayıt olunması ile bitmemektedir. Öğrencimizin eğitim hayatı boyunca destekçisi olmaya devam ediyoruz. Öğrencimize üniversite ile yaşayabileceği her türlü sorunda yardımcı oluyoruz.  Firma olarak her konuda geniş kapsamlı bir danışmanlık hizmeti veriyoruz.