ÜNİVERSİTE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ


Firma olarak anlaşmalı olduğumuz üniversitelere tanıtım faaliyetleri ve yabancı öğrenci temini kapsamında danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Dünyanın 45 ülkesinden yabancı öğrencilerin, Türkiye’de istedikleri vakıf üniversitesinde yüksek burs ve uygun fiyat ile eğitim almalarına yardımcı olmaktayız. Öğrencilerimize anlaşmalı olduğumuz tüm üniversitelerde hızlı kabul garantisi veriyoruz.  


VE Eğitim Danışmanlık olarak çalıştığımız üniversitelere reklam filmleri, animasyonlar, seminerler ve deneme sınavları gibi hizmetler ile destek olmaktayız. Türkiye’nin en seçkin vakıf üniversitelerine tanıtım hizmetlerinde danışmanlık yapmaktayız. Üniversitelere özel yaptığımız İNT-X günleri gibi etkinlikler ile öğrencilerimizi ve üniversiteleri buluşturuyoruz. Öğrenciler hem üniversite havasını yakından tanıma şansı bulurken hem de eğitim almak istedikleri üniversiteyle alakalı tüm bilgileri yakından öğrenme fırsatını yakalıyorlar. Üniversiteler ile işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz deneme sınavları ile öğrencilerin YÖS - SAT - ACT - AP gibi sınavlar öncesinde kendilerini test etmelerine yardımcı oluyoruz. Öğrenciler bu deneme sınavlarına katılarak ya da belli bir puan alarak anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde yüksek burslar almaktadır. 


Firmamız üniversitelere verdiği desteğe ek olarak devlet ve özel liselerin öğretmenlerine de danışmanlık sağlamaktadır. Her yıl belli tarihlerden Türkiye'nin her ilinden yüzlerce okulun rehber öğretmenlerine sınav, tercih ve bilgilendirme semineri vermektedir. Öğretmenlerimize değer veriyoruz ve onlar her güncel gelişmeden haber ediyoruz.  Ayrıca veli - öğrenci seminerleri ile ailelerimizi de bilgilendirmeye devam ediyoruz. Ailelerimiz ile iletişimi asla kesmiyoruz. Dünyanın birçok noktasından yüzlerce kişinin katıldığı online ve yüz yüze seminerler veriyoruz. Uluslararası öğrenci eğitiminde öncü olarak bilgi, tecrübe ve deneyimlerimizi insanlara aktarmayı temel görevimiz olarak görüyoruz.