ÜNİVERSİTEDEN HIZLI KABUL


Firmamız yabancı öğrencilerin Türkiye’nin en seçkin vakıf üniversitelerinden hızlı kabul almalarına yardımcı olmaktadır. Öğrencilerimize eğitim almak istedikleri program ve üniversitede yüksek burs, uygun fiyat ve kabul garantisi veriyoruz. VE Eğitim Danışmanlık olarak Acıbadem Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Biruni Üniversitesi, İstinye Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Medipol Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi ile yabancı öğrenci işbirliği anlaşmasına sahibiz.


Yabancı öğrencileri yüksek burs ve uygun fiyatlar ile Türkiye’nin en gözde ve seçkin özel üniversitelerine yerleştiriyoruz. Öğrenciler yossateducation.net ve intyos.net sitelerimiz üzerinden evraklarını bizlere iletiyorlar. Eğitim danışmanlarımız evrakları inceledikten sonra öğrencinin istediği üniversiteye ve bölüme başvurusunu yapıyor. Ardından 24 saat içerisinde kabul mektubunu öğrenciye iletiyor. Başvuru aşamasından kabul sürecine kadar öğrenci ile her an iletişim kurmaya devam ediyoruz. Öğrencilerimiz başvurularının durumunu sisteme girerek görüntüleme imkanına sahipler. Başvurunun durumunda bir değişiklik olduğunda sistemimiz öğrencimize otomatik olarak SMS ve bildirim göndermektedir. VE Eğitim Danışmanlık olarak sağladığımız başvuru ve burs hizmeti için öğrencilerimizden hiçbir aracılık ÜCRETİ ALMIYORUZ. Amacımız uluslararası öğrencileri istedikleri üniversitelere yüksek burs ile yerleştirmektir. Öğrencilerimiz ile ilişkimiz eğitim hayatları boyunca devam ediyor. Başvuru aşamasında, kayıt sürecinde ve eğitim hayatları süresince uzman ekibimiz ile onların yanında olmaya devam ediyoruz.


yös özel üniversite ile kabul sağlanmakta sat özel üniversite kabul sağlanmakta yabancı öğrenci özel üniversite başvuru ile kabul sağlanmakta diploma özel üniversite ile kabul sağlanmaktadır.


Dünyanın birçok ülkesinden bizleri takip eden değerli uluslararası öğrenciler; istediğiniz özel üniversiteden yüksek burs oranları ve uygun fiyatlarla hızlı kabul almak için bizimle iletişime geçiniz. Amacımız sizlere işinizi severek yaptığınız mutlu ve huzurlu bir gelecek sunmaktır. Whatsapp Destek Hattımız ve intyos.net adresi "Soru Sor" bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız sizlere hemen dönüş sağlayacaklardır. VE Eğitim Danışmanlık olarak hayallerinize ulaşmanız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam ediyoruz.