BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ (YÖS-SAT)


Acıbadem Üniversitesi 2007 yılında Acıbadem Sağlık ve Eğitim vakfı tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin sağlık alanında hizmet veren en gözde üniversiteleri arasında yer almaktadır. Acıbadem Üniversitesi dünyanın farklı coğrafyalarından birçok yabancı öğrencinin dikkatini çekmektedir. Üniversiteni amacı lider bireyler yetiştirmek ve dünyanın öncü üniversitelerinden biri olmaktır. Acıbadem Üniversitesi ulusal ve uluslararası hedeflerine ulaşmak için yabancı öğrencilere büyük değer vermektedir.


Acıbadem Üniversitesi’nin deneyimli akademik kadrosu, teknolojik altyapısı, uluslararası prestiji yabancı öğrencileri etkilemektedir. Yabancı öğrencilerin Acıbadem Üniversitesi’ni tercih etmesinin en temel nedeni ise üniversitenin kendi hastaneler grubuna sahip olmasıdır. Acıbadem Hastaneleri donanımlı eğitmen hekimleri, medikal teknolojileri ve altyapısı ile Türkiye’nin en iyi hastanelerine sahiptir. Acıbadem Üniversitesi öğrencilerine kendi hastanelerinde staj ve çalışma fırsatı sunmaktadır. Öğrencisinin direkt deneyim kazanmasını sağlayarak onu meslek hayatına hazırlamaktadır. Acıbadem Üniversitesi kariyer planlama ofisi mezunlarının mesleki geleceğine destek olmaktadır.YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATIAcıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsü, Anadolu yakasının merkezi Ataşehir’de yer almaktadır. Bu devasa bilim yuvası 100.000 metrekarelik kapalı alana sahiptir. Kampüs içerisinde fakülteler, dekanlıklar, amfi ve derslikler, laboratuvarlar, konferans merkezi, spor ve sosyal faaliyet alanları yer almaktadır. Acıbadem Üniversitesi EED Gold (Leadership in Energy and Environmental Design – Çevre ve Enerji Tasarımında Liderlik) Sertifikalı Kerem Aydınlar Kampüsü ile yabancı öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


FAKÜLTELER

Acıbadem Üniversitesi yabancı öğrenciler için yeterli kontenjanı sağlamaktadır. Yabancı öğrenciler 5 Fakülte ve 2 Meslek Yüksekokulu programlarında eğitim almaya devam etmektedir. Yabancı Öğrenciler, Acıbadem Üniversitesi’nde en çok Tıp, Eczacılık ve Sağlık Bilimleri Fakültelerini tercih etmektedir. Öğrencilerin en çok sevdiği programlardan biri ise Hemşirelik bölümüdür. Acıbadem Üniversitesi öğrencisine program dahilinde yüksek burs vermekte ve mezun olduktan sonra kendi hastanesinde çalışmasını talep etmektedir. Hem öğrencisine destek olurken hem de istihdamını sağlamaktadır.


ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ BURSLARI


Acıbadem Üniversitesi YÖS Kabul & Acıbadem Üniversitesi SAT Kabul


Acıbadem Üniversitesi, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu Acıbadem Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


acıbadem üniversitesi yös ile ve acıbadem üniversitesi sat ile indirimli kabul alınabilmektedir.


Acıbadem Üniversitesi, yabancı öğrencilere harika burs imkanları sunmaktadır. Yabancı öğrencilere %40’a kadar burs verilmektedir. Siz de Acıbadem Üniversitesi’ne indirimli ve çok özel fiyatlarla kabul almak istiyorsanız başvuru formunu doldurabilir ve bizimle Whatsapp Destek Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her öğrenciye uygun fiyatlarla burs ve kabul garantisi veriyoruz. Ekibimiz başvurunuzu yapacak ve 24 saat içerisinde kabul mektubunu size iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile size destek olmaya devam ediyoruz


Yabancı öğrencilere sınavsız olarak Acıbadem Üniversitesi'nde Tıp, Eczacılık, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetetik, Tıp Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Psikoloji, Sosyoloji, Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümlerinde yüksek burs oranları ile hızlı kabul garantisi veriyoruz.


Ücretler için Tıklayınız