BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ – YABANCI ÖĞRENCİ (YÖS-SAT)

Biruni Üniversitesi 2014 yılında Dünya Eğitim Vakfı tarafından kurulmuştur. Biruni Üniversitesi yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen üniversitelerden biridir. Bunun nedeni üniversitenin sağlık alanında bir marka olmasıdır. Biruni Üniversitesi’nin kendi hastanesine sahip olması yabancı öğrencilerin üniversiteye olan ilgisini arttırmaktadır. Yabancı öğrenciler öğrendikleri bilgileri Biruni Üniversitesi Hastanesi’nde uygulamaya geçirme şansı bulmaktadır. Ayrıca Biruni Üniversitesi kendi mezunlarına hastanesinde staj ve iş imkanları sunmaktadır. Öğrencilerine hayat boyu destek olmaya devam etmektedir.


Biruni Üniversitesi bilime ve kaliteye büyük önem vermektedir. Güçlü bir akademik kadroya sahiptir. AR-GE faaliyetlerine katkı sağlayacak donanımlı ve alanında prestij sahibi bilim insanları yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Üniversitenin misyonunda yabancı öğrenciler kilit bir role sahiptir. Biruni Üniversitesi farklı ülkelerden gelen yüzlerce yabancı öğrencisi uluslararası standartlarda eğitim vermeye devam etmektedir.


YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATI

Biruni Üniversitesi Topkapı Kampüsü yabancı öğrencilere şehrin tam merkezinde üniversite hayatı sunuyor. Yeşillikler arasındaki kampüse İstanbul’un her noktasından toplu taşıma ile ulaşılabilmektedir. Bilim yuvasının içerisinde fakülteler, dekanlıklar, amfi ve derslikler, kütüphane, AR-GE merkezleri, laboratuvarlar, simülasyon odaları, spor ve kültürel faaliyet alanları, konferans salonu gibi alanlar yer almaktadır.  Biruni Üniversitesi kampüs imkanları ile yabancı öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


FAKÜLTELER

Biruni Üniversitesi yabancı öğrenciler için her fakülte ve yüksekokulda yüksek kontenjan açmaya özen göstermektedir. Bunlar: Diş Hekimliği, Eczacılık, Eğitim, Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Tıp Fakültesi’dir. Sağlık alanımdaki tüm yüksekokul programları üniversitenin eğitim planında yer almaktadır.


BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ BURSLARI

Biruni Üniversitesi YÖS Kabul & Biruni Üniversitesi SAT Kabul


Biruni Üniversitesi, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu Biruni Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


Biruni üniversitesi yös ile ve biruni üniversitesi sat ile indirimli kabul alınabilmektedir.


Biruni Üniversitesi yabancı öğrenciler için harika burs imkanları sağlamaktadır. Yüksek burs oranı ve uygun fiyatlar ile Biruni Üniversitesi’nde okumak istiyorsanız Whatsapp Destek Hattımız üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Yüksek burs, uygun fiyat ve hızlı kabul garantisi veriyoruz. Biruni Üniversitesi en yüksek bursları ve en ucuz fiyatları bizim öğrencilerimize vermektedir. Tıp, diş ve eczacılık dışındaki diğer bölümlerde okumak isteyen yabancı öğrenciler başvurularını bizim aracılığımız ile yaparlarsa Türk Lirası ile ödeme hakkına sahip oluyorlar. Eğitim danışmanlarımız 24 saat içerisinde kabul mektubunuzu size iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman kadromuz ile size destek olmaya devam ediyoruz. 


Yabancı öğrencilere sınavsız olarak Biruni Üniversitesi'nde Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetetik, Dil ve Konuşma Terapisi, Biyomedikal Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinde yüksek burs ile uygun fiyatlar ve hızlı kabul garantisi veriyoruz.


Ücretler için Tıklayınız