BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ – YABANCI ÖĞRENCİ

İstanbul Aydın Üniversitesi 2004 yılında Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi yabancı öğrencilerin en fazla eğitim almak istediği vakıf üniversitelerinden biridir. Yüzlerce yabancı öğrenci İstanbul Aydın Üniversitesi’nde lisans ve ön lisans eğitimine devam etmektedir.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nin yabancı öğrenciler açısından cazibe merkezi olmasının temel nedeni kariyer planlama ofisinin faaliyetleridir. Kariyer planlama ofisi öğrencilerine mezuniyetin ardından istihdam edilmelerinde destek olmaktadır. Ayrıca üniversite kendi bünyesinde ve şirketlerinde mezunlarına kadro açmaktadır.

İstanbul Aydın Üniversitesi deneyimli akademik kadrosu, kaliteli eğitimi, öğrenci değişim programları, ulusal ve uluslararası faaliyetleri ile donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır.


YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATI

İstanbul Aydın Üniversitesi Florya, Kadıköy ve Büyükçekmece’de olmak üzere üç yerleşkesi vardır. Florya Yerleşkesi İstanbul’un nezih ve merkezi semtinde yer almaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Yerleşkesi yabancı öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılamaktadır. Bu devasa kampüsün içerisinde fakülteler, dekanlıklar, yüksek okullar, amfi ve derslikler, kütüphane, konferans salonu, spor salonu, yeme-içme ve sosyalleşme alanları yer almaktadır.

Kadıköy Yerleşkesi, Bil Sanat Akademisi olarak kültür ve sanat alanında hizmet vermektedir. Büyükçekmece Yerleşkesinde ise Sürekli Eğitim Merkezi (SEM) ve diş hastanesi (Dent Aydın) yer almaktadır.


FAKÜLTELER

İstanbul Aydın Üniversitesi yabancı öğrenciler için tüm lisans ve ön lisans programlarında yeterli kontenjanı açmaktadır. İstanbul Aydın Üniversitesi yabancı öğrencilere 70 lisans 108 ön lisans programında eğitim alma şansı sunmaktadır. Bölüm yelpazesi ve meslek alanlarını genişliği yabancı öğrencileri İstanbul Aydın Üniversitesi’ni tercih etmesinde etkili olmaktadır.


İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ BURSLARI


İstanbul Aydın Üniversitesi YÖS Kabul & İstanbul Aydın Üniversitesi SAT Kabul


İstanbul Aydın Üniversitesi, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu İstanbul Aydın Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


Aydın üniversitesi yös ile ve Aydın üniversitesi sat ile indirimli kabul alınabilmektedir.İstanbul Aydın Üniversitesi yabancı öğrenciler için yüksek burs fırsatları sunmaktadır.  Yabancı öğrencilere %75’e kadar burs verilmektedir. Siz de İstanbul Aydın Üniversitesi’ndenindirimli ve çok özel fiyatlarla kabul almak istiyorsanız Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yüksek burs, uygun fiyat ve hızlı kabul garantisi veriyoruz. Başvurunuzu bizimle gönderirseniz İstanbul Aydın Üniversitesi’nin sadece bizim öğrencilerimize verdiği çok uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız kabul mektubunuzu 24 saat içerisinde size iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile size destek olmaya devam ediyoruz. 


Yabancı öğrencilere sınavsız olarak İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Tıp, Diş Hekimliği, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde yüksek burs ile uygun fiyatlar ve hızlı kabul garantisi  veriyoruz.


Ücretler için Tıklayınız