BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ – YABANCI ÖĞRENCİ

Medipol Üniversitesi 2009 yılında Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı (SETA) tarafından kurulmuştur. Medipol Üniversitesi kurulduğu günden itibaren yabancı öğrencilerin gözde üniversitelerinden biri olmuştur. Üniversite kurumsal değerleri, yenilikçi eğitim sistemi, deneyimli akademik kadrosu ve sürekli gelişmeye açık yapısıyla öncü bir eğitim kurumu olmayı amaçlamaktadır.

Yabancı öğrenciler, Medipol Üniversitesi’nin Tıp, Diş, Eczacılık ve Sağlık Bilimleri fakültelerine yoğun ilgi göstermektedir. Bunun ana sebebi Medipol Hastaneler Grubu’dur. Medipol Üniversitesi’nin kendisine ait 10 hastanesi bulunmaktadır. Öğrenciler üniversite hastanelerinde staj yapma ve istihdam imkanlarına sahiptir.


YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATI

Medipol Üniversitesini tercih eden yabancı öğrenciler Kavacık Kuzey-Güney kampüsleri, Bağcılar yerleşkesi ve Haliç yerleşkesinde eğitim almaktadır. Bağcılar yerleşkesinde Medipol Mega Hastanesi yer almaktadır. Burada öğrencilerin uygulama dersleri ve staj işlemleri yapılmaktadır. Kalp- Damar Cerrahisi, Genel, Onkoloji, Diş Hastanesi olarak 4 ayrı hastaneyi bünyesinde barındıran Bağcılar Yerleşkesi, öğrencilerin mesleki pratik ve tecrübe kazanmasını sağlamaktadır.

Kavacık yerleşkesi Anadolu yakasında çok merkezi bir konumda yer almaktadır. Kampüs Beykoz ormanlarının bitişiğinde yer aldığı için doğa ile iç içedir. Bu devasa kampüsün içerisinde fakülteler, dekanlıklar, kütüphane amfi ve derslikler, laboratuvarlar, yurtlar, sportif aktivite sahaları, park tesisleri gibi yabancı öğrencilerin her türlü ihtiyacını karşılayacak alanlar bulunmaktadır.

Haliç kampüsü ise Avrupa yakasının kalbi olan Suriçi’nde yer almaktadır. Kampüs yenilikçi mimarisi ile dikkat çekmektedir. İstanbul’un tarihi miraslarına yakın olması yabancı öğrencilere şehri tanıma ve güzelliklerini keşfetme şansı sağlamaktadır.


FAKÜLTELER

Medipol Üniversitesi yabancı öğrenciler için her fakülte ve yüksekokulda yeterli kontenjan açmaktadır. Medipol Üniversitesi yabancı öğrencilere 13 fakültede 71 lisans programında eğitim alma imkânı sunmaktadır. Ayrıca 79 ön lisans programıyla da yabancı öğrenciler için geniş bir bölüm yelpazesi oluşturmaktadır.


MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ BURSLARI VE KABUL

Medipol Üniversitesi YÖS Kabul & Medipol Üniversitesi SAT Kabul


Medipol Üniversitesi, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu Medipol Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


Medipol üniversitesi yös ile ve Medipol üniversitesi sat ile indirimli kabul alınabilmektedir.


Medipol Üniversitesi yabancı öğrenciler için yüksek oranlarda burs imkânı sağlamaktadır. Sadece bize özel burs oranları ve uygun fiyatlar ile Medipol Üniversitesi’nde okumak istiyorsanız formunu Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşın.  Yüksek burs, ucuz fiyat ve hızlı kabul garantisi veriyoruz. Bizimle başvurunuzu tamamlayarak uygun fiyatlar ile Medipol Üniversitesi’ne kabul alabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız 24 saat içerisinde kabul mektubunu size iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile size destek olmaya devam ediyoruz.


Yabancı öğrencilere sınavsız olarak Medipol Üniversitesi'nde Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Hemşirelik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Beslenme ve Diyetetik, Dil ve Konuşma Terapisi, Psikoloji, Mimarlık, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Biyomedikal Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği bölümlerinde yüksek burs ile uygun fiyatlar ve hızlı kabul garantisi veriyoruz.Ücretler için Tıklayınız