BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

İSTANBUL SAĞLIK VE SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU (İSSB) – YABANCI ÖĞRENCİ

İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (İSSB) 2010 yılında Faruk Saraç Moda ve Sanat Vakfı tarafından kurulmuştur. İSSB ön lisans programında eğitim almak isteyen yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği meslek yüksekokuludur. İSSB’nin ana amacı kişisel ve mesleki becerileri gelişmiş mezunlar yetiştirerek sektörel gelişmelere yön vermektir.

İSSB’nin Medipol Üniversitesi’ne bağlı olması, alanında uzman eğitim kadrosu, modern atölye ve laboratuvarları, şehrin merkezindeki konumu yabancı öğrencilerin İSSB’yi tercih etmesinde etkili olmaktadır. İSSB’nin Medipol Üniversitesi’ne bağlı olması yabancı öğrenciler için çok önemlidir. Çünkü öğrenciler Medipol Üniversitesi Hastaneleri ve diğer kurumlarında staj yapma, istihdam edilme imkanına sahip olmaktadır.


YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATI

İSSB Cankurtaran yerleşkesi İstanbul’un tam kalbinde, denize sıfır benzersiz bir konumda yer almaktadır. Kampüsün konumu ve tarih kokan mimarisi yabancı öğrencileri kendisine hayran bırakmaktadır. Tarihi eğitim yuvasının içerisinde derslikler, atölyeler, laboratuvarlar, kütüphane, konferans ve toplantı salonu, sosyal ve kültürel faaliyet alanları yer almaktadır. İSSB Cankurtaran kampüsü yabancı öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yabancı öğrenciler eğitimlerine devam ederken İstanbul’un tarihi miraslarını yakından tanıma fırsatı bulmaktadır. Kara ve denizden toplu taşıma imkanları ile kampüse kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.


PROGRAMLAR

İSSB tüm programlarında yabancı öğrenciler için gerekli kontenjan açmaktadır. Bunlar: Ağız ve Diş Sağlığı, Ameliyathane Hizmetleri, Anestezi, Aşçılık (Gastronomi), Fizyoterapi, Grafik Tasarımı, İç Mekan Tasarımı, İlk ve Acil Yardım, Mimari Restorasyon, Moda Tasarımı, Optisyenlik, Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri, Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ve Tıbbi Laboratuvar Teknikleri şeklindedir. Tüm programlar yabancı öğrencilere gerekli mesleki donanımı aktarma ve iş hayatına hızlı katılımları sağlamaya yöneliktir.


İSSB YABANCI ÖĞRENCİ BURSLARI


İSSB YÖS Kabul & İSSB SAT Kabul


İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu yabancı öğrenciler için yüksek burs fırsatları sunmaktadır.  Yabancı öğrencilere %75’e kadar burs verilmektedir. Siz de İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndan indirimli ve çok özel fiyatlarla kabul almak istiyorsanız başvuru formuna doldurabilir ve Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Yüksek burs, uygun fiyat ve hızlı kabul garantisi veriyoruz. Başvurunuzu bizimle gönderirseniz Türk Lirası ile ödeme yaparak İstanbul Sağlık ve Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda eğitim alma şansına sahip olabileceksiniz. Eğitim danışmanlarımız kabul mektubunuzu 24 saat içerisinde size iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile size destek olmaya devam ediyoruz.


Ücretler için Tıklayınız