BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ – YABANCI ÖĞRENCİ          

Kadir Has Üniversitesi, 1997 yılında Kadir Has Vakfı tarafından kuruldu. Bir dünya üniversitesi olmayı ilke edinen Kadir Has Üniversitesi, yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitelerden biridir. Yabancı Öğrenci Memnuniyet Araştırması (YÖMA) sonuçlarında Kadir Has Üniversitesi ilk sıralarda yer almaktadır. 

Kadir Has Üniversitesi yabancı öğrencilere en iyi mesleki eğitimi sağlamayı amaçlayarak, onları iş hayatına hazırlamaktadır. Üniversite eğitim anlayışı ve yapısı ile diğer üniversitelerden farkını ortaya koymaktadır. Kadir Has Üniversitesi’nde vize ve final stresi diye bir şey yaşanmıyor. Bu durum yabancı öğrencilerin Kadir Has Üniversitesi’ni daha çok tercih etmesini sağlıyor. Çekirdek eğitim sistemi ile yenilikçi bir eğitim modeli oluşturuyor. Proje tabanlı bir eğitim modeli olduğu için yabancı öğrenciler tüm teorik bilgilerini uygulama fırsatı buluyorlar.


YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATI

Kadir Has Üniversitesi, Cibali’de yer alan deniz manzaralı kampüsü ile İstanbul’un tam merkezinde yer almaktadır. Kadir Has Üniversitesi gelişmiş kampüsü ile yabancı öğrenciler için akademik, sosyal ve kültürel tüm imkanları sağlamaktadır.

Cibali kampüsü 45.000 metrekarenin üzerinde bir alana sahiptir. Bu devasa yapının içerisinde, fakülteler, enstitüler, dekanlıklar, rektörlük, amfiler, derslikler, laboratuvarlar, araştırma merkezleri, kongre merkezi, sportif faaliyet alanları, yeme-içme ve sosyalleşme alanları yer almaktadır.

Üniversite kampüsünün tarihi mimarisi ve İstanbul’un tüm kültür, sanat ve tarihi zenginliklerine yakın olması, yabancı öğrenciler için eşsiz bir fırsattır. Kadir Has Üniversitesi, yabancı öğrencilere İstanbul’un kalbinde üniversite eğitimine devam etme ve şehri tüm yönleriyle yakından tanıma şansı sunmaktadır.


FAKÜLTELER

Kadir Has Üniversitesi, yabancı öğrencilere 5 fakülte ve 22 bölümde kontenjan açmaktadır. Bunlar: Hukuk Fakültesi, İktisadi İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi olarak ayrılmaktadır.

 

 

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ BURSLARI


Kadir Has Üniversitesi YÖS Kabul & Kadir Has Üniversitesi SAT Kabul


Kadir Has Üniversitesi, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu İstanbul Kültür Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


kadirhas üniversitesi yös ile ve kadirhas üniversitesi sat ile indirimli kabul alınabilmektedir.Kadir Has Üniversitesi, yabancı öğrencilere harika burs imkanları sunmaktadır. Yabancı öğrencilere %75’e kadar burs verilmektedir. Siz de Kadir Has Üniversitesi’ne indirimli ve çok özel fiyatlarla kabul almak istiyorsanız bizimle Whatsapp Destek Hattı üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her öğrenciye uygun fiyatlarla burs ve kabul garantisi veriyoruz. Ekibimiz başvurunuzu yapacak ve 24 saat içerisinde kabul mektubunu size iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile size destek olmaya devam ediyoruz.


Yabancı öğrencilere sınavsız olarak Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Mimarlık, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Psikoloji, İşletme, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Yönetim Bilişim Sistemleri bölümlerinde yüksek burs oranları ile uygun fiyatlar ve hızlı kabul garantisi veriyoruz.Ücretler için Tıklayınız