BAŞVURU YAP  Ücretler için Tıklayınız

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ – YABANCI ÖĞRENCİ

Özyeğin Üniversitesi 2008 yılında Hüsnü M. Özyeğin Vakfı tarafından kuruldu. Özyeğin Üniversitesi’nin yabancı öğrenciler tarafından tercih edilmesinin temel nedeni bir araştırma üniversitesi olmasıdır. Özyeğin Üniversitesi ulusal ve uluslararası alanda kendisini kanıtlamış saygın bir eğitim kurumudur. Üniversite modern ve kaliteli eğitim sistemi ile dünya genelinde yabancı öğrencinin dikkatini çekmektedir.

Özyeğin Üniversitesi sahip olduğu vizyon ve olanaklar ile yetiştirdiği öğrencilere başarılı bir geleceğin kapılarını açıyor. Yabancı dil çeşitliliği, öğrenci değişim programları, staj imkanları ve yoğun sosyal aktiviteler ile öğrencilerini donanımlı birey olarak meslek hayatına hazırlıyor.

Özyeğin Üniversitesi 2020 tarihli Türkiye Üniversite Memnuniyet Araştırması'nda (TÜMA) birinci üniversite seçilmiştir. THE 2021 Dünya Sıralamasında listeye giren Türkiye’nin en genç üniversitesi olmuştur. Mezunları en hızlı iş bulan üniversiteler sıralamasında ise birinci sırada yer almaktadır.


YABANCI ÖĞRENCİLER İÇİN KAMPÜS HAYATI

Özyeğin Üniversitesi şehrin gürültüsünde uzakta 220.000 metrekarelik bir alana yayılmış devasa bir kampüse sahiptir. Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy Kampüsünde yabancı öğrenciler için 6 fakülte ve 2 yüksekokul mevcuttur. Bu eşsiz yerleşkede fakülteler, dekanlıklar, rektörlük, amfi ve derslikler, kütüphane, yurtlar, modern laboratuvarlar, spor ve kültür merkezleri, ders çalışma alanları yer almaktadır. Özyeğin Üniversitesi kampüs imkanlarıyla yabancı öğrencileri kendisine hayran bırakmaktadır.


FAKÜLTELER

Özyeğin Üniversitesi yabancı öğrenciler için sahip olduğu fakülte ve yüksekokullarda gerekli kontenjanları açmaktadır. Bunlar: Havacılık ve Uzay Bilimleri, Hukuk, İşletme, Mimarlık ve Tasarım, Mühendislik, Sosyal Bilimler Fakülteleri ve Uygulamalı Bilimler Yüksekokuludur. Özyeğin Üniversitesi mühendislik ve teknoloji alanında dünya çapındaki başarısı ile yabancı öğrenciler açısından önemli bir yükseköğretim kurumudur.


ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ YABANCI ÖĞRENCİ KABUL VE BURSLARI


Özyeğin Üniversitesi, yös ve sat puanına sahip yabancı öğrencilere yüksek burs oranları vermektedir. Bu Özyeğin Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen uluslararası öğrenciler için çok önemlidir.


özyeğin üniversitesi yös ile ve özyeğin üniversitesi sat ile indirimli kabul alınabilmektedir.


Özyeğin Üniversitesi yabancı öğrenciler için benzersiz burs imkanları sunmaktadır. Sadece bize özel burs oranları ve fiyatlarla Özyeğin Üniversitesi’nde okumak istiyorsanız hemen Whatsapp Destek Hattımız üzerinden bize ulaşın. Özyeğin Üniversitesi en yüksek burs oranın ve en ucuz fiyatı bizim firmamız aracılığıyla başvuru yapan öğrencilere vermektedir. Sizlere yüksek burs, uygun fiyat ve hızlı kabul garantisi veriyoruz. Eğitim danışmanlarımız 24 saat içerisinde size kabul mektubunuzu iletecektir. Üniversite hayatınızın her aşamasında alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile size destek olmaya devam ediyoruz.


Yabancı öğrencilere Özyeğin Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Hukuk, Mimarlık, İç Mimarlık, Psikoloji, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Girişimcilik, Gastronomi, Pilotaj, Havacılık Yönetimi, Otel Yöneticiliği bölümlerinde yüksek burs ile uygun fiyatlar ve hızlı kabul garantisi veriyoruz.


Ücretler için Tıklayınız